KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14346048

nr 1434 6048

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Signerad, daterad 87, kustmotiv. Blandteknik, bildmått: 50x70cm, yttermått inklusive ram: 63x82cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 november 2021
kl 20:02:33

26/11 00:28:57 1      Vinnande bud

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant